Český jazyk
Deutsch Sprachen
English Language
na úvodní stránku http://krusnoman.cz/
Informationen / News


name
Krušnoman Extreme Punk Triathlon
Krušné hory
Krušnoman Cross Triathlon
Most - Matylda
Krušnoman Long&Short Duathlon
Sportareal Kliny
Extreme Diamond Triathlon

Informationen / News

5.june 2018
Slovní představení Krušnoman Cross Triathlon Most.

Plavání: jeden okruh cca 400m, voda teplá - mokrá. Plaveme na levou ruku. Kdo se přihlásil na variantu Classic, plave tři okruhy s přeběhnutím po asfaltce – to aby mohl nasát povzbuzování diváků. Sprint okruh jeden.
Cyklistika: první km jsou okolo Autodromu Most, podél plotu. Z levé části hukot motorek z oválu, z pravé strany zpěv ptáků. Po cca 3km vjedete do prvních snadných, rovinatých singltreků. První vrchařská prémie 1. stupně Vás čeká u Myslivny. Sotva utřete pot, je tu sjezdařská prémie Malá Moira. Ti co si věří, je to Vaše. Ti co mají respekt (tak jako já), doporučuji seběhnout – v pohodě se dá. Poté následuje klidná pasáž, široké cesty – totální kochačka pro hobíky. Jakmile podjedete velké potrubí, čeká Vás cca za 1km sjezdová prémie Vebr. A to samé co platilo pro Malou Moiru, platí i zde na Vebru. „běžec“ neztratí a biker se bude kochat. Krátce po sjezdu se přiblížíme ke skalám – zde je těžba lesa – max. opatrnost. Až necháme skály za zády, tak nás čeká krásný úsek – na pohodu sježditelný. Podjedeme potrubí a pak nás čeká druhá vrchařská prémie prvního stupně. A hned po utření potu, třetí, poslední sjezdík Palyza. Ze sjezdíku na širokou cestu a pak rovnou do „břízek“. Tady se mi moc líbí. Je to veselé, hravé. Až se vychechtáte v břízkách, tak rovnou k vodám Matyldy a obětím celé Matyldy po „asfaltu“ se dostanete do prostoru centra závodu. Ti co jedou verzi Classic si po občerstvení vše zopakují. Voda, iont v lahvích – gel, tyčka, tablety proti křečím… .
Běh: jednoduchý, běhatelný. Po vyběhnutí z depa vás čeká cca 200m rovinka a pak do leva do krátkého kopce, kde vyběhnete krátce na chodník a hned z něho seběhnete do terénu – stejná trať jako u cyklistiky. Běžíte rovně a kocháte se. Asi po 1.500m uhnete do prava a budete seběhávat, cca 150m a pak pravá a dlouhá rovinka (1.500m) ve stínu, asi 300m před cílem „šikana mezi topoly“ a cílová rovinka v podobě louky na Vás čeká. Verze Classic 3x – občerstvení voda, iont, cola… .
Komplementäre:


Generální partner - Sportareál Klíny - http://kliny.cz/ Generální partner - Langhammer optik - http://langhammer-optik.cz/ Generální partner - Lannutti - http://lannutti.cz Generální partner - ssk litvínov - http://ssk-litvinov.cz/ Generální partner - Statutární město Most - http://www.mesto-most.cz/ Generální partner - Statutární město Most - http://www.mesto-most.cz/
Generální partner - ČSTT - http://www.triatlon.cz/ Generální partner - Sweep - http://www.sweepsport.com/ Generální partner - Reklama99 - http://www.reklama99.cz/ Generální partner - Coopervision - http://coopervision.cz/ Generální partner - elfetex - http:// Generální partner - Inelsev - http:// Generální partner - FORD - http:// Generální partner - Enervit - http://www.enervit.cz/
Krušnoman Triathlon team Litvínov - Tel.num.: +420 736 227 998 | E-mail: moc.namonsurk@ofni
© 2011 - 2018 | Erstellt von DYNAMIC software