Český jazyk
Deutsch Sprachen
English Language
na úvodní stránku http://krusnoman.cz/
Informationen / News25.july 201621.july 2014

12.may 2014

2.september 2013

2.september 2012


name
Extreme Diamond Triathlon
Krušnoman Terénní Triatlon
Most - Matylda - Ressl
Krušnoman Long&Short Distance Duathlon
Kliny - Erzgebirge
Krušnoman Terénní Triatlon
Most
Krušnoman Long & Short Duathlon
Sportareal Kliny CZE / DEU

Informationen / News

Information Cross Triathlon 2017

12.may 2017
  Co na Vás čeká, na co se připravit, co neopomenout.

Příjezd do areálu Matylda je snadný a snadno dohledatelný na všech mapách. Po Mostě sledujte cedule Autodrom, Matylda. Po vjezdu do areálu narazíte na velké parkoviště – kapacita 150 aut. Toto parkoviště je bezplatné. O cca 200m níže směrem k vodě je druhé parkoviště, které je již placené (pokusíme se zajistit, aby v době závodů bylo zdarma – bez záruky).

Prezentace. Vaše první kroky povedou na „prezentaci“. Pro závody CLASSIC a SPRINT bude „pracovní doba“ prezentace od 8:00 hodin do 11:00 hodin (týká se CLASSIC) a do 12:30 hodin (týká se SPRINT). Pro závody dětí do 15ti let bude pracovní doba prezentace od 7:30 hodin do 8:30 hodin. Na prezentaci dostanete: startovní číslo na tělo, na kolo, plaveckou čepičku, stahovací pásky na číslo u kola a chip. Doporučujeme co nejdříve po prezentaci si chip nandati na nohu. Kdo nebude mít chip, nemá čas (NO CHIP, NO TIME). Doporučujeme si vzít na závod, tzv. přehazovačku (guma na číslo společně se svíracími špendlíky). Na kolo bude číslo vzadu a na běh vpředu – proto ta „přehazovačka“. Pokud budete platit startovné až na místě – prosíme, o platbu v klasických bankovkách blízké k hodnotě startovného.

Depo. Do depa, které je otevřeno pro CLASSIC od 10:00 hodin do 11:30 hodin a pro SPRINT od 10:00 hodin do 12:50 hodin, vstupuje pouze závodník bez doprovodu. Při vstupu do depa bude kontrola přilby, chip a kola. Svá kola si můžete dát kamkoliv – v rámci šetření místa prosíme o tolerantnost vůči vašim soupeřům.

Dětský triatlon má časový rozvrh následující: Od 8:30 hodin do 9:00 hodin je otevřeno depo. Od 9:00 hodin do 9:15 hodin rozprava, kde se závodníci dozvědí všechny věci skrze závod a poté v 9:30 hodin startujeme nejmenší kategorií 0-6 let. Po doběhnutí všech benjamínků bude proveden start věkové kategorie 7-11 let. A jakmile dosáhnou cíle „školáci“, bude start mladšího a staršího žactva. Tratě budou pověšeny na prezentaci na tabuli – prosíme pečlivě prostudovat. Pokud nám to časový program dovolí, ihned po doběhnutí závodníků mladšího a staršího žactva provedeme slavnostní vyhlášení těch nejlepších v každé věkové kategorii chlapci/dívky: 0-6 let, 7 let, 8 let, 9 let, 10-11 let, 12-13 let a 14-15 let. Pro zařazení do kategorie je rozhodující ROK narození, nikoliv přesný datum.

CLASSIC. Rozprava k variantě CLASSIC bude v 11:35 hodin. Start v 12:00 hodin. Dle teploty vody se určí, zda plavecké neopreny - jsou či nejsou povoleny. Po doplavání 1,2km plavecké části nasedáte na svůj bike vstříc nevšedním zážitkům. Ve variantě Classic se pojedou 2 okruhy. Občerstvovací stanice bude přímo v průjezdu do druhého okruhu v areálu Matylda. Láhve s vodou a iontem budou k dispozici. Cyklistický okruh má lehké i těžké pasáže. Prosíme, věnujte maximální opatrnost a předem zhodnoťte své šance na překonání té či oné přírodní překážky či nerovnosti. Celková vzdálenost MTB trati je 30km. Běžecká část, dlouhá 10km obsahuje tři stejné okruhy o vzdálenosti 3,3km. Profil je rovinatý s jedním výběhem a seběhem, běžecky dobře zvládnutelný. V každém okruhu Vám bude dán barevný identifikátor. Až budete mít na krku 2 identifikátory – cílový prostor je Vám otevřen.

SPRINT. Rozprava k variantě SPRINT v 13:00 hodin. Start v 13:30 hodin. Prosíme, dbejte maximální opatrnosti při vašem pohybu v prostoru startu – v té době budou triatleti z Classic varianty projíždět okolo Vás. Vy poplavete jen 1 okruh. Na cyklistice také 1 okruh a na trati běžecké také 1 okruh. Pro Vás identifikátory nejsou potřeba.

Štafety. Štafetový kolík je pro Vás CHIP na noze. Plavec si odplave svojí část, proběhne cyklistickým depem a předá CHIP cyklistovy na nohu. Cyklista bude připraven na chip ve vymezeném prostoru na konci depa. Po ujetí dané vzdálenosti sesedne cyklista – štafeťák z kola před depem, proběhne s kolem depo a předá CHIP běžci, který bude stát ve vymezeném prostoru na konci depa. Cílový koridor pak probíhají všichni tři společně.

Čistota. V prostoru areálu je dostatek toalet, takže prosíme, využívejte jich. Odhazování gelů, tyček, banánů či jiných věcí během cyklistiky či běhu je PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO. Jsme lidé, nejsme čuňata.

Slavnostní vyhlášení. Po závodě možnost občerstvení „na stravenku“ nebo ve stáncích po celém areálu. Slavnostní vyhlášení po doběhu posledního závodníka.

Komplementäre:


Generální partner - Sportareál Klíny - http://kliny.cz/ Generální partner - Langhammer optik - http://langhammer-optik.cz/ Generální partner - Lannutti - http://lannutti.cz Generální partner - ssk litvínov - http://ssk-litvinov.cz/ Generální partner - Statutární město Most - http://www.mesto-most.cz/ Generální partner - Statutární město Most - http://www.mesto-most.cz/
Generální partner - ČSTT - http://www.triatlon.cz/ Generální partner - Sweep - http://www.sweepsport.com/ Generální partner - Reklama99 - http://www.reklama99.cz/ Generální partner - Coopervision - http://coopervision.cz/ Generální partner - elfetex - http:// Generální partner - Inelsev - http:// Generální partner - FORD - http:// Generální partner - Enervit - http://www.enervit.cz/
Krušnoman Triathlon team Litvínov - Tel.num.: +420 736 227 998 | E-mail: moc.namonsurk@ofni
© 2011 - 2017 | Erstellt von DYNAMIC software