Český jazyk
Deutsch Sprachen
English Language
na úvodní stránku http://krusnoman.cz/
Information / News

july 24, 2017

may 8, 2017

may 7, 2017

july 25, 2016

may 8, 2016

may 9, 2015

july 21, 2014

may 12, 2014

september 2, 2013

september 2, 2012name
Extreme Diamond Triathlon
Krušnoman Terénní Triatlon
Most - Matylda - Ressl
Krušnoman Long&Short Distance Duathlon
Klíny - Krusne hory
Krušnoman Terénní Triatlon
Most

Information / News

Triathlon ... 233km / 5.000m

may 9, 2017

233km / 5.000m = 4km plavání + 185km cyklistika + 44km běhu s celkovým převýšením přes 5.000 výškových metrů... .

Radost, bolest, pocity štěstí, neskutečná únava, nepopsatelné emoce ... to bude Krušnomanský Otevřený Trénink na vzdálenostech železného muže v horách Krušných.

Jak zpívá v jednom songu skupina ABBA – I have a dream. I já mám sen, který bych letos rád uskutečnil, a vy můžete býti součástí. O co jde. O dlouhý, náročný, extrémní triatlon v Krušných horách. Ale pozor, nejde o „závod“ se startovními čísly, jde o zážitky, o sdílení radosti v cíli i na trati. Tento, jak jsme ho nazvali u nás v teamu – krušnomanský otevřený trénink – není o časech a pořadím. Samozřejmě každý si může změřit svůj výkon v otevřeném tréninku, každý si může zjistit, na kolikátém místě doběhl do místa cíle, ALE jde nám hlavně o zážitek z celého dlouhého dne, pro někoho i noci. Tento trénink nemá časového omezení.

Kromě toho, že tento podnik nemá časového omezení, nemá ani společné občerstvení během tréninku. Každý účastník si zajišťuje občerstvení ve své režii – buď pomocí doprovodu anebo tím, že si sám „odskočí“ do restaurace, obchodu či benzinové pumpy. Vše je jak se někdy říká na pankáče. Účastníci budou ctít pravidla fair play, budou připraveni pomoci jeden druhému. Trasa krušnomanského otevřeného tréninku nebude značená a povinností účastníka je se podrobně seznámit s tratěmi. I k tomu může posloužit doprovod, který mapu bude mít u sebe, pokud si jí předem připraví. Je to výzva, která ve Vás zanechá ten nádherný pocit - je to těžký, ale jinak super a jak by řekl ironman klasik: see you next year :-).

Plavání v jezeře Barbora (okres Teplice). Poté cyklistika, která, když se podíváte na mapku - připomíná ozubenou rámcovou pilu. Vyjedete všech 6 nejnáročnějších vrcholů východní části Krušných hor: Dlouhá Louka, Nové Město, Cínovec, Komárka, Zadní Telnice, Nová Ves v horách a Klíny. Běžecká část bude z velké části kopírovat zimní běžkařskou trasu a cestou navštívíte Český Jiřetín, Fláje a i nejvyšš í vrchol východní části Krušných hor - Loučná 956 m.n.m. . A na závěr výběh kompletní sjezdovky ve Sportareálu Klíny.

Distance jsou 3,8km plavání + 185km cyklistika + 44km běhu. Celkové převýšení je 5.000m. V prostoru cíle ve Sportareálu Klíny pak společně počkáme na všechny účastníky a bude se povídat až do rána.  

Pokud se Vám tento krušnomanský otevřený trénink zamlouvá a máte zájem s námi sdílet bolest, radost, zážitky – napište přihlášku (jméno, příjmení a něco třeba o sobě) na email moc.liamg@namonsurk

Informace: http://www.krusnoman.com/cs/extreme-diamont-triathlon/#obsah

Datum: 19. srpna 2017

Mapa plaveckého "tréninku"

 


Mapa cyklistického "tréninku"Mapa běžeckého "tréninku"
General partners:


Generální partner - Sportareál Klíny - http://kliny.cz/ Generální partner - Langhammer optik - http://langhammer-optik.cz/ Generální partner - Lannutti - http://lannutti.cz Generální partner - ssk litvínov - http://ssk-litvinov.cz/ Generální partner - Statutární město Most - http://www.mesto-most.cz/ Generální partner - Statutární město Most - http://www.mesto-most.cz/
Generální partner - ČSTT - http://www.triatlon.cz/ Generální partner - Sweep - http://www.sweepsport.com/ Generální partner - Reklama99 - http://www.reklama99.cz/ Generální partner - Coopervision - http://coopervision.cz/ Generální partner - elfetex - http:// Generální partner - Inelsev - http:// Generální partner - FORD - http:// Generální partner - Enervit - http://www.enervit.cz/
Krušnoman Triathlon team Litvínov - Tel.num.: +420 736 227 998 | E-mail: moc.namonsurk@ofni
© 2011 - 2017 | Created by DYNAMIC software