Český jazyk
Deutsch Sprachen
English Language
na úvodní stránku http://krusnoman.cz/
Informace / Novinky



4.srpen 2020


22.červenec 2019

13.květen 2019


22.červenec 2018

13.květen 2018

24.červenec 2017

7.květen 2017

25.červenec 2016

8.květen 2016

9.květen 2015

21.červenec 2014

12.květen 2014

2.září 2013


name
Krušnoman Extreme Punk Triathlon - KOT
Krušné hory
Krušnoman Cross Triathlon Most
Most - rekreační areál Matylda
Krušnoman Long&Short Distance Duathlon
Sportareal Kliny - Krušné hory
Krušnoman Extreme Punk Triathlon
Krušné hory
Xterra Krušnoman Most
Most, rekreační areál Matylda

Informace / Novinky

VIRTUAL Krušnoman Duathlon 2021

13.duben 2021

Informace k VIRTUAL duatlonu.

Celou akci jsme pojali jako náhradu za neuskutečněný Krušnoman Long&Short Distance Duathlon 2021 v klasické podobě, jak ho všichni znáte. Doba trvání je jeden kalendářní měsíc, a to květen. Začátek je 1. května 2021 a konec je naplánován na pondělí 31. května 2021. O co v celé akci jde. Na webovém portálu www.czechtriseries.cz jsme pro vás připravili linky na přihlášení – datum na tomto portálu jsme úmyslně dali na 31. květen 2021 z důvodu toho, abyste se mohli po celý měsíc přihlašovat, klidně i poslední den tohoto virtuálního duatlonu. Zde se přihlásíte a „startovné“ stojí 150,-Kč pro obě varianty (LONG či SHORT). V ceně máte startovní číslo se svým jménem, které vám pošleme (do konce dubna). Poprosím, aby email byl aktuální. Jakmile celý duatlon objedete a pošlete nám výsledek – my posíláme poštou v obálce originální kovovou finisher medaili - i zde poprosím o přesnou adresu, aby se nám to nevracelo či to někde nezůstalo ležet na poště. Budeme rádi za fotky, které nám pošlete či si dáte na svoje sociální sítě. Výsledky posílejte do neděle 6. června 2021, do 20:00 hodin. Výsledky průběžné budeme pravidelně uveřejňovat na webu www.krusnoman.com. Pokud si zajedete duatlon v nějaký den a pak se vám ještě podaří to „zlepšit“ – budeme samozřejmě počítat ten lepší výsledek. Takže máte po celý měsíc se možnost tímto zlepšovat nejen ve virtuálním pořadí, ale i ve své výkonosti.  Na webu najdete propozice, mapy a další informace. V případě, že si pojedete vyzkoušet duatlon přímo na tratě oficiálního závodu, chtěli bychom vás upozornit, že v květnu bude silnice Litvínov – Klíny uzavřena z důvodu rekonstrukce. Použijte, proto prosím objízdné trasy buď přes Dlouhou Louku, Fláje anebo přes Křižatky, Mníšek. Sledujte Dopravní zprávy. Na závěr úvodní části Vás chci všechny poprosit, abyste nejen na Klínech, ale i ve svém okolí při Virtuálním duatlonu udržovali pořádek a nezanechávali po sobě stopy v případě nepořádku. Děkuji moc a teď „jdeme k věci“:

Máte na vybrání dvě možnosti „virtuálů“, resp. čtyři.


Registrace:

- Krušnoman SHORT Distance (MIMO areál): ZDE

- Krušnoman SHORT Distance (Sportareál Klíny): ZDE

- Krušnoman LONG Distance (MIMO areál): ZDE

- Krušnoman LONG Distance (Sportareál Klíny): ZDE



a/ VIRTUAL SHORT DISTANCE DUATHLON mimo Sportareál Klíny, resp. mimo oficiální tratě

Na vzdálenostech 10 km běhu + 40km cyklistiky + 5 km běhu si v jeden den „zajet“ duatlon. Potřebujete k tomu chytré hodinky, nějakou aplikaci, na které celou sportovní aktivitu zaznamenáte a pak PrintScreenem pošlete na email moc.namonsurk@ofni . Je nutné postupovat se sportovní aktivitou tak, že první bude běh o délce 10 km. Poté, záleží na vás, po jaké době si dáte cyklistickou část o délce 40 km. A opět po cyklistice si zaběháte na 5 km vzdálenosti. Vše zaznamenáte a výsledek nám pošlete. Pokud by si to někdo chtěl dát najednou, tak informace pro Vás – depa se nepočítají. Aby vše bylo pro vás atraktivní, tak se soutěží v kategorii muži x ženy bez věkového rozlišení a porovnáním nebude cílový čas, ale součet nastoupených metrů, tzv. převýšení. Vyhrává ten či ta, která nejvíce nastoupá metrů během sportovní aktivity v daných vzdálenostech. Hodnotí se 3 nejlepší muži a 3 nejlepší ženy. Pokud součet převýšení bude stejný, pak teprve přijde na řadu váš konečný čas (běh + kolo + běh). Poznámka: první běh si dejte jako celek bez přestávek, to samé platí pro cyklistiku a samozřejmě i pro závěrečný běh.

 


b/ VIRTUAL LONG DISTANCE DUATHLON mimo Sportareál Klíny, resp. mimo oficiální tratě

Na epických vzdálenostech 20 km běhu + 120km cyklistiky + 10 km běhu si v jeden den „zajet“ duatlon. Potřebujete k tomu chytré hodinky, nějakou aplikaci, na které celou sportovní aktivitu zaznamenáte a pak PrintScreenem pošlete na email moc.namonsurk@ofni . Je nutné postupovat se sportovní aktivitou tak, že první bude běh o délce 20 km. Poté, záleží na vás, po jaké době si dáte cyklistickou část o délce 120 km. A opět po cyklistice si zaběháte na 10 km vzdálenosti. Vše zaznamenáte a výsledek nám pošlete. Pokud by si to někdo chtěl dát najednou, tak informace pro Vás – depa se nepočítají. Aby vše bylo pro vás atraktivní, tak se soutěží v kategorii muži x ženy bez věkového rozlišení a porovnáním nebude cílový čas, ale součet nastoupených metrů, tzv. převýšení. Vyhrává ten či ta, která nejvíce nastoupá metrů během sportovní aktivity v daných vzdálenostech. Hodnotí se 3 nejlepší muži a 3 nejlepší ženy. Pokud součet převýšení bude stejný, pak teprve přijde na řadu váš konečný čas (běh + kolo + běh). Poznámka: první běh si dejte jako celek bez přestávek, to samé platí pro cyklistiku a samozřejmě i pro závěrečný běh.

 


c/ VIRTUAL SHORT DISTANCE DUATHLON na oficiálních tratí v Krušných horách

Na vzdálenostech 10 km běhu + 40km cyklistiky + 5 km běhu si v jeden den „zajet“ duatlon. Potřebujete k tomu chytré hodinky, nějakou aplikaci, na které celou sportovní aktivitu zaznamenáte a pak PrintScreenem pošlete na email moc.namonsurk@ofni . Je nutné postupovat se sportovní aktivitou tak, že první bude běh o délce 10 km. Poté, záleží na vás, po jaké době si dáte cyklistickou část o délce 40 km. A opět po cyklistice si zaběháte na 5 km vzdálenosti. Vše zaznamenáte a výsledek nám pošlete. Pokud by si to někdo chtěl dát najednou, tak informace pro Vás – depa se nepočítají. Aby vše bylo pro vás atraktivní, tak se soutěží v kategorii muži x ženy bez věkového rozlišení a porovnáním bude cílový čas. Vítězem se stává ten či ta, která nejrychleji projede celou trať. Mapy najdete na webové stránce www.krusnoman.com . Centrum tohoto virtuálního duatlonu jsme posunuli na Parkoviště číslo 3, tzn. na parkoviště pod koupalištěm. Z parkoviště se dáte do lesa u cedule, kde jsou naznačeny běžecké trasy v okolí Mračného vrchu. Přejdete přes dřevěnou lávku a po 100m narazíte na lesní cestu a po ní (do prava) po cca 10 metrech narazíte na START, který je na cestě vyznačen ODVOŇOVACÍM KANÁLEM přes cestu. Poběžíte po oranžové trase proti směru hodinových ručiček. Na začátku po cca 500 m na vás čeká stoupání k vrtuli. Podklad je přírodní, doporučujeme krosové boty. Okruh má 4,7 km a sledujete oranžové cedule běžkařem na lyžích. Poběžíte ho celkem 2x, tzn. 9,4 km. Cyklistika začíná spodním výjezdem z parkoviště, směr Sportareál Klíny. První otočka na vás čeká na konci horské obce Klíny u zastávky BUS. Poté vystoupáte celou obcí a pojedete směrem Fláje, Český Jiřetín. V pohraniční obci Český Jiřetín se otočíte přímo na státní hranici CZE/DEU u mostku přes potok. Cesta zpět do obce Klíny, kde na horní křižovatce pojedete směrem Mníšek. I zde otočka přímo na „čáře“ CZE/DEU. No a pak na vás čeká jen cesta zpět na Klíny, kde konec cyklistiky je na horním vjezdu na parkovišti. Délka 41 km. Závěrečný běh 4,7 km si dáte v jednom okruhu. Poznámka: první běh si dejte jako celek bez přestávek, to samé platí pro cyklistiku a samozřejmě i pro závěrečný běh.

 


d/ VIRTUAL LONG DISTANCE DUATHLON na oficiálních tratí v Krušných horách

Na epických vzdálenostech 20 km běhu + 120km cyklistiky + 10 km běhu si v jeden den „zajet“ duatlon. Potřebujete k tomu chytré hodinky, nějakou aplikaci, na které celou sportovní aktivitu zaznamenáte a pak PrintScreenem pošlete na email moc.namonsurk@ofni . Je nutné postupovat se sportovní aktivitou tak, že první bude běh o délce 20 km. Poté, záleží na vás, po jaké době si dáte cyklistickou část o délce 120 km. A opět po cyklistice si zaběháte na 10 km vzdálenosti. Vše zaznamenáte a výsledek nám pošlete. Pokud by si to někdo chtěl dát najednou, tak informace pro Vás – depa se nepočítají. Aby vše bylo pro vás atraktivní, tak se soutěží v kategorii muži x ženy bez věkového rozlišení a porovnáním bude cílový čas. Vítězem se stává ten či ta, která nejrychleji projede celou trať. Mapy najdete na webové stránce www.krusnoman.com . Centrum tohoto virtuálního duatlonu jsme posunuli na Parkoviště číslo 3, tzn. na parkoviště pod koupalištěm. Z parkoviště se dáte do lesa u cedule, kde jsou naznačeny běžecké trasy v okolí Mračného vrchu. Přejdete přes dřevěnou lávku a po 100m narazíte na přírodní cestu a po ní (do prava) po cca 10 metrech narazíte na START, který je na cestě vyznačen ODVOŇOVACÍM KANÁLEM přes cestu. Poběžíte po oranžové trase proti směru hodinových ručiček. Na začátku po cca 500 m na vás čeká stoupání k vrtuli. Podklad je přírodní, doporučujeme krosové boty. Okruh má 4,7 km a sledujete oranžové cedule s běžcem na lyžích. Poběžíte ho celkem 4x, tzn. 18,8 km. Cyklistika začíná spodním výjezdem z parkoviště, směr Sportareál Klíny. První otočka na vás čeká na konci horské obce Klíny u zastávky BUS. Poté vystoupáte celou obcí a pojedete směrem Fláje, Český Jiřetín. V pohraniční obci Český Jiřetín se otočíte přímo na státní hranici CZE/DEU u mostku přes potok. Cesta zpět do obce Klíny, kde na horní křižovatce pojedete směrem Mníšek. I zde otočka přímo na „čáře“ CZE/DEU. No a pak na vás čeká jen cesta zpět na Klíny, kde konec cyklistiky je na horním vjezdu na parkovišti. Délka 1 okruhu cyklistiky je 41km – vy pojedete tento okruh 3x, tzn. 123 km. Závěrečný běh 4,7 km si dáte ve dvou okruzích, tzn. 9,4 km. Poznámka: první běh si dejte jako celek bez přestávek, to samé platí pro cyklistiku a samozřejmě i pro závěrečný běh.

 

TRASA CYKLISTIKA – STRAVA: 40.8 km Road Cycling Route on Strava

TRASA BĚH – STRAVA: 4.6 km Trail Running Route on Strava

 














Generální partneři:


Generální partner - Sportareál Klíny - http://kliny.cz/ Generální partner - Langhammer optik - http://langhammer-optik.cz/ Generální partner - Statutární město Most - http://www.mesto-most.cz/
Generální partner - Sweep - http://www.sweepsport.com/ Generální partner - Coopervision - http://coopervision.cz/ Generální partner - elfetex - http:// Generální partner - Inelsev - http:// Generální partner - Enervit - http://www.enervit.cz/ Generální partner - Severní Energetická - http://www.7.cz/ Generální partner - Severočeské Vodárny - http://svs.cz/ Generální partner - TKF Praha - http://tkf.cz/
Krušnoman Triathlon team Litvínov - Tel.č.: +420 736 227 998 | E-mail: moc.namonsurk@ofni
© 2011 - 2021 | Vytvořil DYNAMIC software