Český jazyk
Deutsch Sprachen
English Language
na úvodní stránku http://krusnoman.cz/
Informace / Novinky

22.červenec 2018

4.červen 2018

13.květen 2018

24.červenec 2017

7.květen 2017

25.červenec 2016

8.květen 2016

9.květen 2015

21.červenec 2014

12.květen 2014

2.září 2013


name
Krušnoman Extreme Punk Triathlon
Krušné hory
Krušnoman Cross Triathlon
Most - Matylda
Krušnoman Long&Short Duathlon
Sportareál Klíny

Nejčastější dotazy

FAQ:


Co je to DUATHLON?

  • Je to BĚH + KOLO + BĚH.

Systém: hlavní závod (long) + krátká verze (short) + dětský závod zůstává?

  • Ano. Vše zůstává jako vloni. Jak varianta LONG (hlavní závod), tak i varianta krátká (SHORT). Závodníci, kteří už mají něco "objeto" volí spíše LONG variantu a ti, co si to jdou "jen zkusit" volí raději variantu krátkou (SHORT). Jako třetí do party je dětský závod, který odstartuje už dopoledne - dětský miniduatlon na sjezdovce.

Na co se mají závoďáci připravit?

  • Závod je to náročný - to je pravda - ale nic není ZADARMO. Krušnoman je výzva, Krušnoman je cenný skalp u každého sportsmena. Pokud hledáte závod, který není po rovině a myslíte si, že kopce jsou kořením cyklistiky, tak Krušnoman je ten pravý závod pro vás. Neustále jste vtaženi do boje s vlastním tělem, s tratí a s počasím. Odměnou pro vás v cíli je pak komfort, který jen na málo závodech najdete (masáže, whirlpool, teplé sprchy...). A o sekci občerstvení je zbytečné se zde rozepisovat, kdo nezažil, neví co po závodě je dobré.

Mohl by si se podrobněji rozepsat o jednotlivých disciplínách ?

  • 1. běh:  Délka 5km jak pro variantu SHORT, tak i LONG. A to vše ve Sportareálu Klíny. Čekají na vás výběhy, seběhy a pokud vše dobře dopadne tak i singltreky. Doporučuji kvalitní krosové boty.
  • cyklistika: Zde ještě nemohu 100% napsat jaká trať na vás čeká, zda-li již mnohaletá klasika Klíny - Český Jiřetín - Klíny, a nebo právě dojednávaná nová trať přes Německo. Co mají obě dvě společné jsou KOPCE, STOUPÁNÍ a SJEZDY. Ač se to zdá na první pohled jasná volba pro klasickou silničku, doporučoval bych spíše časovkářský speciál. Jsou na trati místa, kde se dá zalehnou a odpočinout si.
  • 2. běh: Délka pro SHORT 5km - ta samá trať jako při 1.běhu. Pro variantu LONG, pak 3 okruhy po 5km. Jsme si vědomi, že vás to bude bolet, ale kopce jsou kořením nejen cyklistiky, ale i běhu - to je Krušnoman.

Nevadí, že nejsem nikde "organizován" v žádném triatlonovém klubu a přitom si chci přijet zazávodit?

  • Nevadí, rádi vás uvítáme. Sportovec nemusí být nikde organizován, aby si mohl přijet k nám zazávodit. Ty doby jsou už dávno pryč a věřím, že se nikdy se nevrátí. Stačí se přihlásit, zaplatit startovné a v květnu k nám přijet.

A co dětský závod?

  • Bude a pokud Tomáš Slavata bude mít čas, určitě rád dorazí a společnými silami připravíme pro děti pěkné sportovní dopoledne. Start i cíl bude na sjezdovce ve Sportovním areálu na Klínech. Běžecké části duatlonu jsou do kopce i z kopce a MTB je vedena lesem po cestách. Trat bude lehká, aby jí mohl zvládnout každý. Děti budou dle věku rozděleny do svých věkových kategorií. Budou 3 starty. Nejdříve ti nejmladší 0-6, poté 7-11 let a na konci už ti nejstarší 12-15 let. Vyhlašování ale už bude dle propozic, takže kdo třeba byl v cíli na 4.místě, neznámená to, že bude bez medaile, protože před ním mohli dokončit závod ti starší a on či ona si může odvést 1.místo ve své věkové kategorii.

Můžeš mi doporučit ubytování?

  • odkaz na ubytování: ZDEHotel Emeran I.


chata Emeran II.


Pension Stará Hračkárna - Český Jiřetín


Hotel a Resort Loučky - Litvínov


Hotel - Zimní stadion I. Hlinky - Litvínov

Generální partneři:


Generální partner - Sportareál Klíny - http://kliny.cz/ Generální partner - Langhammer optik - http://langhammer-optik.cz/ Generální partner - Lannutti - http://lannutti.cz Generální partner - ssk litvínov - http://ssk-litvinov.cz/ Generální partner - Statutární město Most - http://www.mesto-most.cz/ Generální partner - Statutární město Most - http://www.mesto-most.cz/
Generální partner - ČSTT - http://www.triatlon.cz/ Generální partner - Sweep - http://www.sweepsport.com/ Generální partner - Reklama99 - http://www.reklama99.cz/ Generální partner - Coopervision - http://coopervision.cz/ Generální partner - elfetex - http:// Generální partner - Inelsev - http:// Generální partner - FORD - http:// Generální partner - Enervit - http://www.enervit.cz/
Krušnoman Triathlon team Litvínov - Tel.č.: +420 736 227 998 | E-mail: moc.namonsurk@ofni
© 2011 - 2018 | Vytvořil DYNAMIC software